Kontakt







Aleksander Dyderski P.P.H.U. ALDEX sp. z o.o. 

ul. Dąbkowskiego 40
42-200 Częstochowa, Polska


E-mail: aldex@aldex.com.pl  

Godziny otwarcia:
Pn - pt: 8.00 - 16.00    


Prezes
Jakub Dyderski
j.dyderski@aldex.com.pl
 

Dyrektor ds. handlu i marketingu 
Ewa Dyderska

e.dyderska@aldex.com.pl

Księgowość
Maria Sikora
m.sikora@aldex.com.pl
faktury@aldex.com.pl
tel. 790 776 400

SKLEP ARTERA
www.artera.pl
kontakt@artera.pl
tel. 790 420 270
 


Specjalista ds. eksportu
Agata Konieczko
a.konieczko@aldex.com.pl
tel. 576 500 260
 

Specjalista ds. eksportu
Urszula Majer
u.majer@aldex.com.pl
export@aldex.com.pl

tel. 601 588 980
Specjalista ds. sprzedaży krajowej
Anita Ochendzan
a.ochendzan@aldex.com.pl
tel. 601 378 990

Obsługa e-commerce ARTERA.PL
Dariusz Kosak
d.kosak@aldex.com.pl
tel. 607 081 979
         790 420 270